Služby a ceny

Vaše spokojenost je pro mě prioritou, a proto se snažím poskytnout nejen kvalitní práci, ale i přátelský a profesionální přístup.
Drobné opravy v domácnosti

Zanechte starostí a dovolte mi, abych přivedl Vaše domácí prostředí do optimálního stavu, kde každý detail má své místo a funguje bezchybně. Ozvěte se mi, co zrovna potřebuje opravu, podíváme se na možnosti a najdeme řešení.

Montáž nábytku

Smontuji a sestavím nábytek přímo ve Vašem domově. S mou službou Vám ušetřím čas a usnadním život. Máte objednaný nějaký nový kousek třeba z JYSK nebo IKEA? Vyhlédli jste si už nábytek a potřebujete ho nejen sestavit, ale i dopravit domů? Mohu Vám objednaný nábytek vyzvednout na prodejně. Nejprve se domluvíme na rozměrech, jestli to mé auto, či vozík uveze.
Přivrtání polic, obrazů, garnyží, zrcadel, je samozřejmostí.

Instalatérské práce

Opravím netěsnící kohoutek, vyměním umyvadlovou nebo dřezovou baterii, … zkrátka cokoliv, co zrovna kape. Vyčistím ucpané odpady ve Vašem bytě/domě, vyměním sifon, záchodové trubky (harmoniky), sprchové hlavice, hadice a těsnění, pojezdy u sprchového koutu

Servis a instalace domácích spotřebičů

Nabízím servis domácích spotřebičů, takže Vaše mašiny budou zase spokojeně vrnět. Pračka píská divně, myčka nemyje, nebo trouba ztratila paměť? Domluvíme se přesněji podle konkrétního spotřebiče, co je v mých možnostech. Jsem tady i na instalace a nastavení nových technologických pokladů do Vaší domácnosti, můžete proto bez obav rozbalovat své nové přístroje a vychytávky.  Provádím výměnu mycích ramen u myček, výměnu těsnění, připojení nového přístroje k řádu, odpadu a do sítě, výměnu hadic, atd., i odvoz vysloužilých elektrospotřebičů.

Pokud nejsou náhradní díly dostupné, musí se objednat, což může trvat i déle než 14 dní, je to ale individuální, proto je předchozí domluva nezbytnou součástí. 

Úklid a vyklízení

Hodilo by se trochu svěžesti? Nabídnu pomocnou ruku i s hadrem, koštětem a čistícími prostředky. Zvládnu běžný úklid, mimořádný úklid, mytí oken (jen ne střešních, pouze bez výškových prací), sundání a pověšení záclon, tepování koberců a sedaček. A Vaše místo bude znovu zářit.
Možný je úklid i silně znečištěných prostor, vyklízení bytu/domu např. po zesnulém nebo mezi nájemníky. Při opravdu velké „výzvě“ je vždy třeba zohlednit míru znečištění a poškození interiéru, ne vždy se podaří vše dát do původního stavu. Spolehnout se můžete i na odvoz vyklizených věcí a odpadu, či suti (ne toxických odpadů).
V případě potřeby odvozu velkého sektorového nábytku jsou mé možnosti omezené, ale cokoliv, co se vejde do vozíku a do auta, odvézt lze.

Zahradnické práce

Jsem tu pro Vás i s péčí o zahradu. Pustím se do sečení trávy, úpravy keřů a živých plotů el. nůžkami, vyčištění pozemku od náletových dřevin, hrabání listí a odvoz materiálu a odpadu. Ať už jde o standardní úpravu nebo něco většího, Vaše zelené království bude připraveno na slunečné dny a pohodové večery.

Servis počítačů a příslušenství

Potřebujete, aby Váš počítač dýchal rychleji, internet proudil svižněji a tiskárny tiskly barevněji? Pomohu s čištěním počítače, výměnou pevného disku, paměti, výměnou tonerů a barev do tiskáren, rozvedu internetové kabely po bytě/domě (bez zalištování), zapojím a nastavím Wi-Fi router, obstarám a zapojím Wi-Fi repeater (slouží pro zvýšení dosahu Wi-Fi signálu). Zapojím a nastavím širokou řadu chytrých zařízení a doplňků.

Dávám audio klenotům nový šarm. Provádím servis mechanických částí starých audio přístrojů a to zejména gramofonů, zesilovačů a jejich kombinací. Specializuji se na zn. Tesla (servis gramofonu MC600Q neprovádím, odkáži Vás na prověřený pražský servis).
Po mé opravě je přístroj obvykle plně funkční, záleží na dostupnosti náhradních dílů a opravitelnosti přístroje.

Opravy, ceny a termíny na dotaz, případně na mém druhém webu.

Pomoc pro seniory

Hledáte podporu při nákupech nebo doprovod k lékaři? Jsem zde, abych Vám poskytl spolehlivou a vstřícnou pomoc, abyste se cítili bezpečně a pohodlně ve svém každodenním životě.
S nákupy Vám mohu pomoci od začátku do konce – od vytvoření seznamu potřebných věcí, až po doručení na Váš práh. Pokud potřebujete doprovod k lékaři, budu Vaším spolehlivým průvodcem. Zajistím, abyste se dostali na své schůzky včas a bez stresu.
Mohu Vám vyzvednout léky, pomoct s úklidem, či téměř s čímkoliv ve Vaší domácnosti. Dejte mi vědět, jak Vám mohu být nápomocný, a společně vytvoříme plán, který bude plně odpovídat Vašim potřebám. 

Péče o domácí mazlíčky

Jste majiteli domácích mazlíčků a nemůžete se jim zrovna plně věnovat? S radostí se postarám o Vaše chlupaté přátele a dám jim lásku a péči, kterou si zaslouží!
Nabízím širokou škálu služeb, včetně venčení, doplňování misek čerstvým jídlem a vodou, hrátek, a samozřejmě i pomazlení. Jako specialista na kočky (mám vlastní) jsem tím pravým a právě Vaše kočky budou mít ve mně spolehlivého strážce. 

Ceny služeb a doprava

Ceny prací:

Hodina práce: 350 Kč 

  • Drobný materiál (šrouby, hmoždinky atd.) zdarma.
  • Speciální práce (servis audio) a práce rozsáhlejšího charakteru jsou kalkulovány individuálně.
  • Večerní práce (po 19:00), víkendy a svátky s příplatkem 100%.
  • Věrnostní slevy pro pravidelné klienty.
  • Slevy na zakázky pro pomoc seniorům.
  • Do konečné ceny prací je zahrnuta doprava, hodinová sazba a cena materiálu. Pokud je třeba nakoupit materiál a vybavení výlučně pro danou zakázku, je nutné k ceně započítat i čas strávený touto činností.
  • Orientační konečnou cenu zakázky jsem schopen určit hned po příjezdu ke klientovi, případně telefonicky.
  • Zakázka je vyúčtována vždy po dokončení, materiál není nutné dopředu předplácet.
  • Platba je možná v hotovosti a kartou (Visa, MasterCard, Google Pay a Apple Pay).

Doprava:

Doprava po Plzni: ZDARMA
Doprava mimo Plzeň: 10 Kč/km

  • Do ceny není zahrnuto případné parkování v zónách.

Uvedené ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.

Vážení zákazníci, velice se omlouvám, ale podnikání ve službách hodinového manžela bylo ukončeno, služby již nejsou dále poskytovány. 

Nadále se budu věnovat již pouze renovacím gramofonů.

Děkuji za váš dosavadní zájem! :-)